Producenci
O firmie

Centrum Kształcenia Technicznego jest firmą szkoleniowo-doradczą zajmującą się zagadnieniami z zakresu nauk inżynieryjno-technicznych.

CK-Tech powstał z pasji do inżynierii. Na swej drodze zawodowej spotkałam wielu świetnych specjalistów w różnych dziedzinach. To grupa ekspertów, którzy współtworzą przygotowane dla Państwa produkty szkoleniowe i świadczą usługi doradcze.

Nauki techniczne to bardzo trudna dziedzina, ważne jest aby wiedzieć gdzie szukać informacji i jak je interpretować. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom postanowiłam zaproponować możliwość wzbogacania wiedzy zarówno ludziom młodym (tuż po studiach) oraz praktykom pracującym już w przemyśle.

Dla Państwa wygody proponuję dostęp do szkoleń z każdego miejsca, również z domu.

Firma CK-Tech zarejestrowana jest w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.04/00033/2020.

RIS CK-Tech

Dzięki naszym szkoleniom otrzymujecie Państwo zaświadczenie wzbogacające CV, zwiększając tym samym szanse na zatrudnienie
lub awans!

Na dokumentach ukończenia szkolenia nie ma adnotacji, że odbyło się ono drogą internetową.
Zdając egzamin uzyskujecie Państwo dokumenty tak samo prestiżowe i „ważne” jak przy szkoleniu stacjonarnym. Dokumenty potwierdzające odbycie szkolenia mają charakter dożywotni i doszkalający (nie wydajemy uprawnień zawodowych).

Po ukończeniu szkolenia możecie Państwo korzystać z poszkoleniowego serwisu konsultacyjnego. To absolutnie unikatowe rozwiązanie
na polskim rynku szkoleń technicznych.

Oferujemy również możliwość potwierdzania kompetencji zawodowych. Na podstawie testu wiedzy i weryfikacji umiejętności zawodowych mogą Państwo otrzymać dokument potwierdzający kwalifikacje. Dokumenty takie są bardzo pomocne podczas poszukiwania i podejmowania pracy oraz przydatne w trakcie kontroli przez odpowiednie organy (np. Państwowa Inspekcja Pracy) i niezależne jednostki auditujace firmy.

Ponadto oferujemy też cały szereg usług w zakresie doradztwa technicznego i usług inżynierskich.

Wierzę, że bardzo szybko dostrzeżecie Państwo korzyści wynikające z zakupu naszych produktów i usług.

 

Z wyrazami szacunku

Dorota Krawczyk

Właściciel

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl